ZIUA PORȚILOR DESCHISE

Facultatea de Științe ale Educatiei, Psihologie și Educație Fizică și Sport

Clasament concurs „Ce mă fac când voi fi MARE?”

20 martie 2015

Nr. Crt.

Nume elev

Instituția de învățământ

Clasa

Profesorul coordonator

 

1

Juncan Alex

Liceul "Mihai Viteazul" Ineu

XI D

Faur Mirela

 

2

Tomuța Alvin Robert

Liceul "Ioan Buteanu" Gurahonț

XII

Branda Nicoleta

 

3

Oprea Raul Eduard

Liceul "Ioan Buteanu" Gurahonț

XII

Branda Nicoleta

 

4

Chifa Ioan

Liceul "Mihai Viteazul" Ineu

XI D

Faur Mirela

 

5

Dorod Andrada

Colegiul National "Vasile Goldiș" Arad

XII A

Placintar Angela

 

6

Moraru Andreea

Colegiul Național „Preparandia Dimitrie Țichindeal„ Arad

XII A

Bocancea Cristian

 

7

Bora Ancuța Mihaela

Colegiul Național „Preparandia Dimitrie Țichindeal„ Arad

XII

Bocancea Cristian

 

8

Dumitru Ovidiu Iliuță

Facultatea de Științe ale Educatiei, Psihologie și Educație Fizică și Sport

An III

Mercea Cristina

 

9

Bajko Monika Melinda

Colegiul Csiky Gergely Arad

XII B

Hasas Paul

 

10

Marian Diana

Liceul Teoretic "Adam Müller Guttenbrunn" Arad

XII E

Tanjala Diana

 

11

Barna Simona

Colegiul Național „Preparandia Dimitrie Țichindeal„ Arad

XII A

Bocancea Cristian

 

12

Gale Florina Mădălina

Colegiul Național „Preparandia Dimitrie Țichindeal„ Arad

XII

Bocancea Cristian

 

13

Mărginean Ana Maria

Facultatea de Științe ale Educatiei, Psihologie și Educație Fizică și Sport

An III

Mercea Cristina

 

14

Ioja Denisa

Colegiul National "Vasile Goldiș" Arad

XI B

Ioja Petronela

 

15

Banto Ligia Paula

Liceul Tehnologic de Transporturi Auto „Henri Coandă” Arad

XII A

Tuduran Florica

 

16

Buzgău Denisa

Colegiul Național „Preparandia Dimitrie Țichindeal„ Arad

XII A

Bocancea Cristian

 

17

Pulpa Anca Vasilica

Facultatea de Științe ale Educatiei, Psihologie și Educație Fizică și Sport

An I

Mercea Cristina

 

18

Bisca Mădălina

Colegiul National "Vasile Goldiș" Arad

XII

Placintar Angela

 

19

Plămădeală Silvia

Facultatea de Științe ale Educatiei, Psihologie și Educație Fizică și Sport

An I

Mercea Cristina

 

20

Jula Niky

Liceul "Ioan Buteanu" Gurahont

XII

Branda Nicoleta