ZIUA PORȚILOR DESCHISE

Facultatea de Științe Economice

Clasament concurs „Ce mă fac când voi fi MARE?”

26 noiembrie 2014

 

Nr. Crt.

Nume elev

Instituția de învățământ

Clasa

Profesorul coordonator

1

Igna Dora Adriana

Colegiul Particular ,,Vasile Goldis'' Arad

XII A

Torz Ovidiu

2

Chifa Ioan

Liceul "Mihai Viteazul" Ineu

XI D

Raducan Sorin

3

Oprea Eduard

Liceul "Ioan Buteanu" Gurahont

XII A

Brinda Nicoleta

4

Caprariu Maria 

Liceul "Mihai Viteazul" Ineu

XI B

Raducan Sorin

5

Doroş Andrada

Colegiul National "Vasile Goldiș" Arad

XII A

Plăcintar Angela-Carmen

6

Pavel Sergiu Razvan 

Liceul "Mihai Viteazul" Ineu

XI A

Marius Trut

7

Botaș Loredana-Diana 

Facultatea de Științe Economice UVVG

anul 3

Haiduc Cristian

8

Laslău Loredana

Colegiul Csiky Gergely Arad

XI C

Tóthpál Renáta

9

Bîşcă Mădălina

Colegiul National "Vasile Goldiș" Arad

XII E

Placintar Angela-Carmen

10

Mujdar Ioana

Colegiul Național „Preparandia Dimitrie Țichindeal„ Arad

XII A

Bocancea Cristian 

11

Blaj Paula

Liceul "Mihai Viteazul" Ineu

XI D

Raducan Sorin

12

Juncan Alexandru Danut

Liceul "Mihai Viteazul" Ineu

XI D

Raducan Sorin

13

Radu Iazmina

Colegiul Național „Preparandia Dimitrie Țichindeal„ Arad

XI A

Bocancea Cristian 

14

Szomoru Alexandru

Colegiul Csiky Gergely Arad

XI C

Tóthpál Renáta

15

Protiuc Andreea Nicoleta

Colegiul Național „Preparandia Dimitrie Țichindeal„ Arad

XI A

Tinjala Diana

16

Gavriloaia Claudiu Andrei

Liceul Tehnologic de Transporturi Auto „Henri Coandă” Arad

XII A

Tuduran Florica

17

Ciudan Olivia 

Colegiul Național „Preparandia Dimitrie Țichindeal„ Arad

XI D

Bocancea Cristian 

18

Rus Bianca Maria

Facultatea de Științe Economice UVVG

anul 3

Haiduc Cristian

19

Morar Roxana

Facultatea de Științe Economice UVVG

anul I

Pribac Loredana

20

Budau Ciprian Catalin 

Facultatea de Științe Economice UVVG

anul 1

Pribac Loredana

21

Gulyas Andrea 

Colegiul Particular ,,Vasile Goldis'' Arad

XII A

Iga Elena

22

Gag Betuel-Elisei

Colegiul National "Vasile Goldiș" Arad

XII A

Placintar Angela-Carmen

23

Prack Bianca

Liceul "Mihai Viteazul" Ineu

XII H

Faur Mirela

24

Barna Simona

Colegiul Național „Preparandia Dimitrie Țichindeal„ Arad

XII A

Bocancea Cristian 

25

Cront Adrian 

Colegiul National "Vasile Goldiș" Arad

XI A

Placintar Angela-Carmen

26

Liptak Martin

Colegiul Csiky Gergely Arad

XI C

Tóthpál Renáta

27

Neag Flavius Darius

Liceul Teoretic Pâncota

XII C

Ardelean Doru

28

Calin Evelina

Facultatea de Științe Economice UVVG

anul I

Pribac Loredana

29

Irimia Roxana Lavinia 

Liceul Teoretic "Adam Müller Guttenbrunn" Arad

XI E

Tinjala Diana

30

Iusco Cosmina-Mihaela

Colegiul Naţional "Elena Ghiba Birta" Arad

XII C

Dumitrică Sorin

31

Musca Alexandru

Colegiul Particular ,,Vasile Goldis'' Arad

XII A

Torz Ovidiu

32

Denisa Buzgău

Colegiul Național „Preparandia Dimitrie Țichindeal„ Arad

XII A

Bocancea Cristian 

33

Bitai Timea

Colegiul Csiky Gergely Arad

XII B

Hasas Paul

34

Vatavu Monica-Gabriela

Liceul Teoretic "Adam Müller Guttenbrunn" Arad

XII D 

Tinjala Diana

35

Iute Ionela

Colegiul National "Vasile Goldiș" Arad

XI A

Placintar Angela-Carmen

36

Borbely Estera

Colegiul Csiky Gergely Arad

XI B

Hasas Paul

37

Popa Mihaela

-

-

-

38

Gornic Alexandra

Liceul "Mihai Viteazul" Ineu

XII A

Raducan Sorin

39

Meltis Cristina Anamaria 

Colegiul Național „Preparandia Dimitrie Țichindeal„ Arad

XII A

Bocancea Cristian 

40

Nistor Catalina

Facultatea de Științe Economice UVVG

anul I

Haiduc Cristian

41

Tuduce Paula Crina 

Colegiul Național „Preparandia Dimitrie Țichindeal„ Arad

XII A

Bocancea Cristian 

42

Nakulovic Ivana

Facultatea de Științe Economice UVVG

anul 3

 Blaga Radu